برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟، با ۷۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه، نمی‌توان قدرت اینستاگرام را بخصوص در بازاریابی دیجیتال دست کم گرفت. ابزاری که در گذشته تنها اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاشتن عکس بود، امروزه تبدیل به بستری برای تجربه‌های اجتماعی عمیق‌تر، شناخت هویت افراد و برندها شده است. با ما همراه باشید تا نکاتی را در زمینه افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام برای شما بیان کنیم.

نکاتی برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

کاری که لازم است انجام دهید، این است که تمام شرایط لازم برای دیده شدن هرچه بیشتر محتوای خود را آماده کنید. با در نظر گرفتن نکات زیر، با کمی صبر و حوصله، تردید نکنید که رشد صفحه‌تان به خوبی اتفاق خواهد افتاد

انتخاب نام کاربری مناسب، قدمی مهم و اساسی

مطمئن شوید که نام کاربری (username) خوبی را انتخاب کردید و به راجتی توسط کاربران پیدا می‌شوید. اساسی‌ترین ویژگی برای دیده شدن این است که مردم شما را راحت پیدا کنند! بخش بیو خود را نیز با دقت بسیار زیادی کامل کنید. آخرین بخشی که کاربران قبل از تصمیم‌ گیری درباره دنبال کردن یا نکردن شما مورد توجه قرار می‌گیرد، همین بخش بیو است.

آماده سازی صفحه برای شروع فعالیت

قبل از آنکه فعالیت خود را علنی در اینستاگرام آغاز کنید و شروع به معرفی بیشتر خود در این فضا کرده و با دیگران تعامل داشته باشید، خوب است پنج تا ده پست را از قبل در صفحه خود منتشر کنید. اگر کابران را به صفحه خود بکشانید و آن‌ها هیچ محتوایی را نبینند، واضح است که صفحه‌تان را دنبال نخواهند کرد.

تعامل با دیگر اکانت‌ها

اکانت‌هایی که با موضوع صفحه خودتان همپوشانی دارند یا برایتان جذاب هستند را دنبال کنید. اینستاگرام فضایی برای تعامل است. سعی کنید افراد و اینفلوئنسرهایی که به فعالیت شما توجه و علاقه نشان می‌دهند را بیشتر جذب صفحه‌تان کنید و با آن‌ها تعامل بیشتری برقرار کنید.

حتما با محتوای صفحاتی که دنبال می‌کنید، درگیر شده و نسبت به آن‌ها واکنش داشته باشید. پست این صفحات را لایک کنید و برایشان کامنت‌هایی مرتبط بگذارید. با انجام چنین کارهایی احتمالا صاحبان این صفحات و دنبال کننده‌هایشان ممکن است نسبت به فعالیت شما کنجکاو شده و به اکانت شما سر بزنند. در ادامه اگر محتوای خوبی در صفحه خود داشته باشید، ممکن است شما را دنبال کنند و یا حتی شما را به بقیه نیز معرفی کنند. بنابراین در این فضا تا می‌توانید حضور فعال داشته باشید.

تبلیغ در دیگر شبکه‌های اجتماعی

از دیگر بسترهای خود نیز برای تبلیغ اکانت اینستاگرام خود نیز حتما استفاده کنید. مثلا می‌توانید در سایت خود دکمه اینستاگرام را اضافه کنید. در شبکه‌های اجتماعی دیگر خود نیز اینستاگرامتان را معرفی کرده و از مخاطبان خود بخواهید شما را دنبال کنند. احتمال انجام این کار، آسان‌ترین راه برای رشد سریع‌تر است!