نکات مهم مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین چیست؟

نکات مهم مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین چیست؟، نکات زیر پوستی و مهمی وجود دارد که باید برای مدیریت صحیح صفحه اینستاگرام، چه توسط خودتان و چه توسط ادمین، به آن توجه شود. نکاتی که می‌تواند تاثیرات زیادی روی مسیر صفحه شما داشته باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی آنها بپردازیم.

نکات مهم مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین

حفظ امنیت پیج

یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام این است که به حفظ امنیت کاربران و پیج اهمیت دهد. برای مثال:

  • از رمزهای قوی استفاده کنید و بطور مداوم تغییر دهید.
  • برنامه اینستاگرام را به روز نگه دارید.
  • از ربات استفاده نکنید.
  • ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید.
  • احراز دو مرحله‌ای را فعال کنید.

انتقاد پذیری

به عنوان ادمین پیج اینستاگرام باید خود را برای نظرات منفی و مخالف آماد کنید. هرچقدر هم که محتوایی از نظر شما خلاقانه و خاص باشد باز هم ممکن است نظرات مخالفی وجود داشته باشد. شما باید در مقابل این نظرات صبور و انتقاد پذیر باشید. سعی کنید با مخاطبان وارد مجادله و بحث نشوید. به هیچ عنوان ناامید نشوید بلکه از انتقادهایی که باعث پیشرفت هستند استفاده کنید.

آنچه که تا اینجا درباره آن صحبت کردیم بیشتر آموزش مدیریت اینستاگرام و نکات مدیریت پیج اینستاگرام بود. اما چه سایت‌های دیگری وجود دارند که به مدیریت و زمان‌بندی پست‌ها کمک می‌کنند؟

 در ادامه همراه ما باشید تا درباره سایت‌های ایرانی و خارجی که خدمات مدیریت پیج اینستاگرام ارائه می‌دهند را بشناسید.

معرفی سایت‌های ایرانی و خارجی برای زمان‌بندی و مدیریت صفحه اینستاگرام

رشد کسب و کار و جذب بازخوردهای مثبت نیازمند مدیریت محتوا و استراتژی مناسب است. برای مدیریت هرچه بهتر محتوا سایت‌هایی وجود دارند که به شما کمک بسیاری خواهند کرد. در ادامه با ما همراه باشید آن‌ها را بررسی کنیم.

Creator Studio

این برنامه برای بیزینس اکانت‌های اینستاگرام به سادگی در دسترس است.  و امکان مدیریت پست و بررسی آمار تعامل و بازدید پست‌ها را به کاربر می‌دهد. Creator studio یک برنامه ساده و رایگان برای مدیریت و زمان بندی پیج اینستاگرام است. در نتیجه امکانات پیشرفته تری مانند اینکه چه زمانی برای پست گذاشتن بهتر است را ندارد.

نوین هاب

یکی از ارائه دهندگان ایرانی خدمات مدیریت پیج اینستاگرام نوین هاب است. از قابلیت‌های این پلتفرم می‌توان به امکان زمان بندی انتشار پست‌ و استوری و آ‌جی‌تی‌وی اشاره کرد. همچنین قابلیت مدیریت و دانلود کامنت و آنالیز دقیق داده‌ها از دیگر امکانات مهم برای ابزار مدیریت اینستاگرام است که نوین هاب در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با زمان بندی در یک تقویم محتوایی می‌توانید در زمان صرفه‌جویی کنید و حضور مداوم داشته باشید.

 Hootsuite

Hootsuite یک پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که برنامه ریزی و انتشار پست‌ها را مدیریت می‌کند. بطور همزمان با این برنامه می‌توان چند اکانت در شبکه‌های اجتماعی مختلف را مدیریت کرد. برای مثال کنترل همزمان اینستاگرام، فیسبوک و پینترست. یکی از قابلیت‌های دیگر آن زمان بندی پست‌ها است. که در چه زمانی آن‌ها را منتشر کنید. Hootsuite کمک می‌کند همیشه طبق برنامه پیش‌ روید و چیزی را از قلم نیاندازید! البته دقت کنید که استفاده از این ابزار نیازمند پرداخت دلاری است.