چاپ
دسته: blog
بازدید: 1086
انواع ساعت تبلیغاتی

انواع ساعت تبلیغاتی ، با توجه به تنوع در رنگ و شکل و ظاهر و کارکردها، به سه قسمت ساعت تبلیغاتی دیواری، ساعت تبلیغاتی رومیزی و ساعت تبلیغاتی مچی تقسیم بندی میشود.

هر یک از انواع ساعتهایی که به عنوان تبلیغات هدیه داده میشود، دارای کارکردهای مختلفی میباشد و اهداف خاصی را دنبال میکند. توجه به مخاطبین و نیازهای آنها، میتواند کمک زیادی به تهیه و اهداء ساعت تبلیغاتی کند.


ساعت تبلیغاتی دیواری


از نمونه های مهم و کاربردی ساعت تبلیغاتی، ساعتهای دیواری هستند. این ساعتها همانطور که از نامش پیدا است بر روی دیوار نصب میشود. تمام افرادی که در یک اتاق یا سالن هستند، میتوانند از ساعت دیواری استفاده نمایند. بنابراین کاربرد ساعت دیواری نسبت به ساعتهای دیگر بیشتر است و تعداد افراد بیشتری میتوانند از آن استفاده نمایند. اهمیت این ساعتها زمانی روشنتر میشود که تصویر یا مطلبی روی صفحه سایت قرار میگیرد. به این صورت که روزانه تعداد افراد زیادی به ساعت نگاه میکنند، تبلیغات نیز خیلی سریع و در دفعات بیشتر دیده میشود.


انواع ساعت تبلیغاتی دیواری


ساعتهای دیواری نیز دارای انواع مختلفی هستند که در اجناس و مدلهای مختلف و متعددی تولید میشوند. به دلیل اهمیت ساعتهای تبلیغاتی که بر روی دیوار نصب میشود، لازم است که به مدلها و اشکال و رنگهای گوناگون ساعتها توجه شود. هر چقدر که تنوع در انواع ساعتها بیشتر باشد، شرکتها و سازمانها تمایل بیشتری دارند که از ساعتهای تبلیغاتی استفاده نمایند و آنها را به عنوان هدیه به افراد در جایگاههای خاص اجتماعی ارائه دهند.


نتیجه گیری:
ساعتهای دیواری دارای انواعی هستند که بنابر سلایق افراد مختلف، میتواند هدیه ای مناسب باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند از هدایایی استفاده کنند که کاربرد زیادی در زندگی روزمره دارد. از جمله این هدایا، ساعتهای دیواری گزینه ای مناسب برای تبلیغات و معرفی کالا و محصولات میباشد.